Türkçe
AdBlue Çözümü
AdBlue Çözümü

AdBlue Çözümü

Binek araçlar, kamyonlar, otobüsler ve tarım makineleri için, ağır iş makinaları için özel olarak tasarlanmış benzersiz bir yazılım kullanarak Adblue çözümü sunuyoruz.

 

AdBlue ne için kullanılır?

SCR sisteminin temel bileşeni AdBlue sıvısıdır.

AdBlue, dizel motorların egzoz dumanındaki zararlı nitröz oksit (NOx) emisyonlarının varlığını azaltmak için önemli bir bileşendir. Üre ve saf suyun dikkatli bir karışımından oluşan bu sıvı, özel bir tesiste titizlikle hazırlanır.

Bir enjektör kullanılarak egzoz sistemine enjekte edilir. 2006'dan bu yana, yeni üretilen otomobillerin çoğu, Euro6 emisyon standardını karşılamak amacıyla SCR sistemleriyle donatılıyor.

 

Adblue depom boş ne yapmalıyım?

Adblue sıvısı yalnızca dizel motorlarda kullanıma yöneliktir. Adblue dizeli bitebilir, genellikle bir depo Adblue 4000-5000 km kadar dayanır.

 

Ancak kamyonunuzdaki veya arabanızdaki AdBlue bittiğinde emisyon kısıtlamalarından dolayı aracınızda güç kaybı (tork azalması, hız limiti, düşük beygir gücü) yaşanacaktır. Tekrar doldurduğunuzda sorun çözülecektir. Ancak bazen doldurmanız da sorunu çözmez bu durumda Adblue çözümlerimiz ile yanınızda olacağız.

 

Poweremaps Performansı ile Tanışın, Motorunuzu Özgürleştirin.